Tartumaa HEA TEGU 2022

Kutsume märkama tegusaid ühendusi ja vabatahtlikke enda ümber! Samuti vabaühendused ise saavad esitada tunnustamiseks neid toetanud ettevõtteid ja ka kohalikku omavalitsust, kui koostöö on olnud sisuline ja tulemuslik.

Esimest korda toimus Tartumaa tunnustamiskonkurss HEA TEGU aastal 2010 ning sellega soovime esile tõsta ja tunnustada neid, kelle teod muudavad meie kodukohta paremaks, kogukonda ühtsemaks ning kodanikuühiskonda tugevamaks.

Varasemad aastad on näidanud, et tunnustamiseks esitatud ühenduste eestvedajad on siiralt tänulikud, et nende tegevusi oluliseks peetakse ja tänamiseks esitatakse – see annab jaksu ja indu tegevustega edasi minna. Ka ettevõtjad, kes igapäevaselt kogukonnas elavad ja piirkonnas toimetavaid ühendusi toetavad, on märkamise ja tunnustuse eest rõõmsad ning mõistavad, et ühine tegutsemine loob kogukonna jaoks uut väärtust ja paremat elukeskkonda.

Soovime leida ja tunnustada 2022. aastal silma paistnud ja innukalt tegutsenud

  • aktiivseid kodanikuühendusi,
  • vabakondlasi/vabatahtlikke,Hea tegu Foto Jaanika Iljas
  • vabasektori toetajaid ja
  • ilma projektitoetuseta sündinud tegu. 

  ning palume kõigi abi nende üles leidmisel ja konkursile esitamisel.

 

Kandidaate saab tunnustamiseks esitada kuni 30. oktoobrini 2022.  Ole hooliv ja aktiivne kodanik ning tee oma ettepanek siin.

 

Kõigis kategooriates tunnustatakse parimat meene  ja tunnustuskirjaga. Tunnustatavate välja valimise komisjonis osalevad lisaks Tartu Ärinõuandlale, Kodukant Tartumaa, Tartumaa Omavalitsuste Liidu ja Tartumaa Arendusseltsi esindajad.

 

Parimate välja kuulutamine toimub pidulikul tänuüritusel novembri lõpus, Kodanikupäeva lähistel. Varasemate aastate tunnustatuid ja tunnustamisürituse pildipanka saab huvi korral  vaadata siit.

Tunnustamiskonkursi läbiviimist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Lisainfo:
Kadri Pau
SA Tartu Ärinõuandla, MTÜ konsultant
tel. 742 8491 ja e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Foto: Jaanika Iljas

 

Search